O nás

Vždy jsme vyhledávali výzvy a možnosti posunout se dál. Když jsme s naší autodopravou v roce 2004 získali možnost importu a exportu v zahraničních zemích jako je Irák, Sýrie a Turecko, neváhali jsme. Zaměřili jsme se na kvalitní zboží, které je zde dostupné na rozdíl od ČR. Jednalo se o různé druhy orientálního koření, vonných tyčinek, esencí až po luxusní látky.


Několikaletá vzájemná spolupráce upevnila naše vztahy a díky tohoto partnerství jsme získali možnost nahlédnout do světa parfémů. Zkušení výrobci, kteří dosáhli výsledků v tomto směru nám předávali své zkušenosti a my začínali od úplného začátku, tedy od lisování vonných květů až po vývoz hotového produktu do celého světa. Na základě nabytých informací od našich partnerů a lukrativnosti pro nás už známého světa parfémů jsme se rozhodli do něj naplno vstoupit a stát se českým výrobcem.


V dnešní době jsou našimi odběrateli velké firmy ve Francii, Velké Británii, Španělsku a Polsku, pro které vyrábíme parfémy jejich privátních značek.

 


Cílem je i nadále rozšiřovat portfolio odběratelů privátních značek parfémů a esenciálních výrobků do celé Evropy včetně ČR/SK, takže v případě zájmu o více informací nás můžete kontaktovat

Výroba:

David Sobek

E-mail: sobek@mkparfem.cz

Tel.: +420 608 140 421

ul. Frýdecká 2065 Český Těšín,  737 01

005.png